Beauty

Strona internetowa dla branży beauty

Wszystko co musisz wiedzieć zanim zdecydujesz się na swoją stronę internetową. Strona dla kosmetyczki, wizażystki, linergistki, fryzjerki.

Pokaż swoją działalność w Internecie!

Domyślamy się, że teraz w głowie roi Ci się wiele pomysłów na witrynę idealną dla salonu beauty, postaramy się je uprościć. Strona Internetowa dla kosmetyczki, linergistki, czy wizażystki powinna być, chociażby ze względu na branżę, dopracowana pod każdym szczegółem. Przyjemna w odbiorze, a zarazem profesjonalna. Większość naszych klientek stawia na strony proste, delikatne, strony w stylu aesthetic oddające swoim wyglądem klimat miejsca, w którym pracują. Dla klientek strona www salonu powinna być przede wszystkim intuicyjna i prosta w obsłudze, jak zapisanie się na kolejny termin! Czy o to chodziło?

Jeżeli kiwnęłaś głową, to w tym miejscu moglibyśmy zakończyć rozmowę i przejść do realizacji Twojej strony Internetowej. Jednak zatrzymamy Cię tu jeszcze na trochę. Chcemy opowiedzieć o szczegółach, które są warte przemyślenia kiedy planujesz zlecić wykonanie strony www dla salonu kosmetycznego.

Strona dla salonu kosmetycznego - trendy

Jeżeli już zdecydowałaś się założyć swój salon kosmetyczny, zakładamy, że jesteś na bieżąco z nowinkami w branży beauty. Rynek kosmetyczny dynamicznie się zmienia, dlatego już na wstępie powinnaś pomyśleć co najlepiej będzie wyróżnić na stronie www salonu piękności. 

Drugą, niemniej ważną, kwestią jest oprócz hostingu jest chwytliwa nazwa, a co za tym idzie – domena Twojej strony www. Z naszą pomocą możesz zyskać zupełnie nowe logo, czy całą identyfikację wizualną salonu kosmetycznego. Ułatwi to Twoim klientkom zapamiętanie nazwy i obrazów związanych właśnie z Twoim salonem piękności. Utwierdzić ich pamięć możesz wykonując usługi na najwyższym poziomie, a na pewno do Ciebie wrócą!

Jeśli chodzi o stronę www dla kosmetyczki, niezbitym od lat trendem jest możliwość rezerwacji terminów. Nie o formularz kontaktowy (chociaż możemy go dla Ciebie zrobić!), ale o system bezpośredniego umawiania wizyt przez stronę salonu kosmetycznego. Istnieje wiele dostępnych opcji, które możemy wdrożyć na stronie internetowej kosmetyczki. Oczywiście, możesz nie podążać za trendami dla witryn salonów kosmetycznych i pozostać przy tradycyjnych formach kontaktu jak telefon/mail. Jednak idąc z duchem czasu, rozwijając swój biznes, możemy zaproponować Ci połączenie strony www kosmetyczki z serwisami zajmującymi się obsługą rezerwacji online. Słyszałaś o platformie moment lub booksy? Możemy to dla Ciebie skonfigurować!

Nie tyle trendy co istotne elementy na stronie gabinetu kosmetycznego to zrozumiałe opisy usług, wygodny kontakt i linki do mediów społecznościowych. Wszystkim tym możemy się dla Ciebie zająć!

Ile kosztuje strona internetowa

Ile kosztuje strona www, za co tak na prawdę płacisz i dlaczego? W 77media.pl do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego już na wstępie tego akapitu zaprosimy Cię do naszych zakładek Kontakt i Darmowa wycena. Również będzie nam miło jeśli zajrzysz do wpisu “Ile kosztuje strona Internetowa?”

Strona www dla kosmetyczki może być mniej lub bardziej rozbudowana. Wszystko zależy od Ciebie! Żeby poszło Ci łatwiej i żebyśmy się najlepiej zrozumieli mamy małą instrukcję!

Strona Internetowa Kosmetyczki krok po kroku:

Sprawdź swoją konkurencję! Nie od dziś wiadomo, że najlepiej tworzy się indywidualny projekt strony www na bazie jakiegoś pomysłu. Przeglądaj strony internetowe z branży beauty i rób notatki, co Ci się podoba, a co nie.

Strona salonu kosmetycznego, tak jak i w innych branżach musi mieć swój układ. Czy chciałabyś zwykłą stronę wizytówkę, landing page czy może chcesz ją bardziej rozbudować i każdemu zabiegowi poświęcić zakładkę? To bardzo istotne przy wycenie strony www dla salonu beauty. Wyobraź sobie swoją stronę idealną i postaraj się ją nam opisać. Dzięki temu będzie nam łatwiej zrealizować Twoje wyobrażenie o stronie internetowej dla Twojego salonu kosmetycznego.

 To od Twojej decyzji zależy czy chciałabyś połączyć stronę www salonu beauty z dedykowanym portalem rezerwacji np. booksy. Inną formą rezerwacji może być tradycyjny formularz kontaktowy na stronie, jednak to nie wszystko. Możemy zaproponować Ci również pływający czat Facebooka lub przycisk, dzięki któremu klientki bezpośrednio w szybki i łatwy sposób zawiążą kontakt telefoniczny.

Musisz zastanowić się, czy to Ty będziesz dostarczać nam materiały do umieszczenia na stronę internetową salonu kosmetycznego, czy to my mamy się tym zająć. Należy tutaj również pamiętać o dyrektywie, która wchodzi w życie od stycznia 2023 roku, która jasno określa grafiki jakie mogą zostać umieszczone na stronie www.

Aby wyświetlać się wyżej niż Twoja konkurencja pomyśl o pozycjonowania swojej strony internetowej. Nie jest to temat łatwy i nie każdy posiada kompetencje dla sukcesywnego pozycjonowania stron salonów kosmetycznych. Dzięki naszemu doświadczeniu w pozycjonowaniu stron www m.in. kosmetologów mamy szereg możliwości, dzięki którym wespniesz się po drabince Google żeby znaleźć się na szczycie wyszukiwarek.

Strona www dla kosmetyczki

Kiedy już masz wstępny plan według naszej instrukcji, pozostaje Ci tylko zgłosić się do nas po bezpłatną wycenę strony internetowej kosmetyczki. Chętnie nawiążemy współpracę z salonem kosmetycznym, który otworzył się z dotacji. Strona www kosmetyczki będzie wspaniałym dodatkiem, który możesz włączyć do swojego biznesu i w rozliczenie z dotacji.

Strona www kosmetyczki to biznesowa konieczność. Nieobecność w sieci to niestety brak rozwoju. Obecność salonu kosmetycznego online stanowi podstawę świadomości marki oraz budowania zaufania klientów.

Otwierasz lub masz już swój biznes? Zgłoś się do 77media po swoją stronę internetową w branży beauty!

Call Now Button