Branding
Marki

Jesteś zainteresowany?
A może masz jakieś pytania?
Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Działamy lokalnie i globalnie

Nasza lokalizacja to Dzierżoniów jednak posiadamy klientów z całej Polski, a nawet spoza jej granic!
Dzierżoniów
Grafika reklamowa Dzierżoniów
Sklepy WWW

Identyfikacja wizualna Twojej marki

Grafika reklamowa Dzierżoniów

Czym właściwie jest identyfikacja marki? To nic innego jak kreowanie wizerunku Twojej firmy na rynku. Estetyczne i odpowiednio zaprojektowane logo pozwoli wyróżnić Ci się na tle konkurencji. Reklama w dzisiejszych czasach jest podstawowym i głównym narzędziem marketingowym. Bez niej mało kto dowiedział by się o istnieniu różnych firm, świadczonych usług itp. Zaprojektujemy materiały graficzne Twojej firmy tj: logo, favicona, bannery promocyjne, ulotki, wizytówki, bannery i wiele więcej. 

Identyfikacja Marki

Identyfikacja marki to proces tworzenia określonego wizerunku marki. Obejmuje to skojarzenie nazwy firmy z pewnymi cechami i atrybutami. Rozpoznawalność marki to stopień, w jakim konsumenci mogą zidentyfikować Twoją firmę podstawie jej nazwy. Im bardziej znana jest nazwa marki, tym większa jest jej rozpoznawalność. Im wyższe uznanie, tym większe prawdopodobieństwo, że konsumenci kupią ich produkty lub usługi.

77media agencja interaktywna

Potrzebujesz pomocy?

Tworzymy kreatywne strony internetowe, sklepy internetowe oraz prowadzimy social media. Możemy zająć się kreacją Twojej marki w internecie!

SKONTAKTUJ SIĘ!

Call Now Button