Ile kosztuje strona internetowa?

Ile kosztuje strona internetowa?

Jesteś początkującym przedsiębiorcą i chcesz dopiero rozpocząć biznes? Czy może prowadzisz już firmę i uważasz, że nadszedł moment na wkroczenie do internetu?
Niezależnie od pobudek i dylematów, cały nasz zespół 77media.pl, codziennie tworzy i pracuje nad projektami stron internetowych, aby spełnić oczekiwania i wizje klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w potrzeby właściciela firmy oraz rynku, na którym funkcjonuje.

Cena strony internetowej jest zmienna i zależna od wielu czynników. Rodzaj, wielkość, funkcjonalność czy indywidualne potrzeby klienta. Wiemy, że wielu z Was będzie tą informacją zdziwionych, jednak prawda jest taka, że strony internetowe mogą kosztować od tysiąca do nawet kilkunastu tysięcy złotych! Co zrobić, żeby mówiąc kolokwialnie nie utopić tych pieniędzy? Jak się przygotować do zlecenia stworzenia strony internetowej? Spieszymy z odpowiedziami!

Agencja Interaktywna przyjacielem na drodze Twojej firmy do wejścia w biznes online!

Z uwagi szeroki zakres oferowanych usług, zalecamy kontakt się właśnie z Agencją Interaktywną. Aby mieć pewność, że cały proces tworzenia strony internetowej przebiegnie pomyślnie i w określonym terminie, zlecenie stworzenia strony www właśnie agencji będzie najkorzystniejsze. Biorąc pod uwagę często szerszą gamę usług niż samo projektowanie strony internetowej, przedsiębiorca może liczyć np. na wsparcie posprzedażowe, usługi copywritera, grafika, specjalisty SEO oraz specjalisty ds. marketingu. Tym wszystkim zajmujemy się my jako 77Media!

Co jeszcze możemy zaoferować Tobie i Twojej firmie? Gwarancja właściwego funkcjonowania strony i możliwość współpracy w kolejnych etapach rozbudowy strony www. Oferujemy również usługi w dziedzinie pozycjonowania, identyfikację wizualną marki, copywriting oraz prowadzenie social media. Tworzenie grafik, tekstów oraz kampanii reklamowych w serwisie Facebook, Instagram oraz w Google. W razie potrzeby możemy również przeszkolić w kwestii obsługi strony internetowej. 77Media zajmie się Twoją firmą od A do Z. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Jak przygotować się do zlecenia wykonania strony internetowej?

Przed zleceniem wykonania strony internetowej przedsiębiorca powinien zadać sobie kilka podstawowych pytań na temat jego oczekiwań. Poniżej przedstawiamy kilka pytań, które znacznie ułatwią nam współpracę.

  • Czy strona internetowa firmy, ma pełnić funkcję bardziej kontaktową i reprezentatywną, czy może jednak ma być rozbudowana i w profesjonalny sposób prezentować firmę?
  • Czy oferta przedsiębiorstwa jest na tyle rozbudowana, żeby każdą z usług/ każdy z produktów na stronie WWW prezentować na osobnej podstronie?
  • Jakie formy kontaktu będą odpowiednie na stronie internetowej?
  • Może dodatkowa podstrona firmowej strony WWW będzie blogiem o nowościach i realizacjach firmy?

Pamiętajmy, że pytania przez nas zawarte, są jedynie podpowiedzią. Każdy przedsiębiorca będzie miał swoją wizję na stronę internetową swojego biznesu. Dlatego do każdego klienta i projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Odpowiednie sprecyzowanie oczekiwań i potrzeb przez klienta pozwoli na stworzenie strony internetowej zgodnie z wymaganiami.

Jakie strony internetowe oferujemy i ile kosztuje strona internetowa?

Strona Blog

Są to zazwyczaj proste strony WWW zawierające podstawowe informacje kontaktowe. Strony blogowe mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Najczęściej spotykamy się z wykorzystaniem tego rodzaju strony internetowej jako portfolio. Ten rodzaj stron WWW może być tworzony na dowolnej platformie, takiej jak na przykład WordPress. Cena wykonania takiej strony internetowej waha się od 1000 zł do 2000 zł.

Strona Wizytówka

To wyjątkowo proste i przejrzyste rozwiązanie dla niewielkich firm i początkujących przedsiębiorców. Strona wizytówka to zazwyczaj początek prezentowania biznesu w internecie. Taka strona internetowa zawiera podstawowe dane kontaktowe i najważniejsze informacje o firmie, aby klienci mogli łatwo skontaktować się z wybraną firmą. Koszt strony wizytówki oscyluje w kwotach od 1000 zł do 2500 zł.

Strona Firmowa

Jej celem jest zaprezentowanie potencjalnym klientom produktów lub usług firmy. Takie strony WWW mają wiele funkcji, w tym formularze kontaktowe, blogi, referencje, galerie itp. Profesjonalnie Jej celem jest zaprezentowanie potencjalnym klientom produktów lub usług firmy. Takie strony WWW mają wiele funkcji, w tym formularze kontaktowe, blogi, referencje, galerie itp. Profesjonalnie zaprojektowana, responsywna strona internetowa firmy, powinna być dopasowana do idei przedsiębiorstwa, oraz ukazywać w przejrzysty sposób wszystkie potrzebne informacje. Strony firmowe jako że są znacznie bardziej rozbudowane, niż np. strony wizytówki, zawierają w swojej budowie wiele składowych (wiele podstron, dodatkowe wtyczki, funkcje promocji firmy). Cena strony firmowej waha się od 1500 zł do 4500 zł, w zależności od zaawansowania projektu, funkcjonalności i indywidualnych potrzeb klienta.

Strona One Page

Strona internetowa typu One Page to coraz popularniejsza forma prezentacji firmy, która skupia swoją działalność wokół jednego produktu lub wydarzenia. Może być to również strona WWW dla firmy koncentrującej się na jednolitym obszarze działania. Cała zawartość takiej strony internetowej (tekst, grafiki czy opcje kontaktu) jest zawarta na jednej stronie, którą możemy scrollować. Lecz to nie wszystko! Strony WWW One Page mogą mieć odnośniki, do poszczególnych sekcji, które szybko przeniosą nas do tego, czego szukamy. Koszt stworzenia strony One Page to od 1200 zł do 2500 zł.

Strona Landing Page

Jest to samodzielna strona internetowa (często w oparciu o stronę One Page), której głównym celem jest przyciągnięcie klienta. To rodzaj strony WWW, która dzięki działaniom reklamowym w szybki i prosty sposób zaprezentuje potrzebne odbiorcy informacje. Działanie takiej strony internetowej zależy od generowanego ruchu poprzez banery reklamowe, dzięki czemu możemy całość strony opisać jako przedłużenie reklamy. Cena strony Landing Page waha się od 1200 zł do 3200 zł. 

Podsumowanie

W zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów, oraz ciągle rozwijającego się rynku, jesteśmy otwarci na zupełnie inne i nieszablonowe projekty. Strony internetowe w większych lub mniejszych formatach tworzymy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Staramy się w pełni przelać oczekiwania klienta na jego nową stronę internetową, która w 100% spełni zarówno oczekiwania właściciela strony, jego potencjalnych odbiorców oraz wymogi 2022 roku w kwestii budowania stron internetowych. Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę Twojej strony internetowej zapraszamy do kontaktu, wycena jest oczywiście DARMOWA!

Czy może marzy Ci się jedno miejsce, w którym będzie cała Twoja działalność? Żadne strony www ani sklepy internetowe nie stanowią dla nas przeszkód!
Ogranicza nas jedynie wyobraźnia w tworzeniu – dlatego jeszcze dziś zgłoś się do nas na DARMOWĄ WYCENĘ!

Rozwiń element i poznaj cenę.

Koszt strony Internetowej

Koszt strony waha się w zależności od jej rodzaju, wielkości oraz przeznaczenia. Aby poznać dokładny koszt zachęcamy do kontaktu. Im lepiej poznamy oczekiwania klienta tym dokładniej będziemy mogli wycenić stronę. 

Cena od 1000 zł do 2000 zł

Czas realizacji: 7 dni roboczych.

Cena od 1000 zł do 2500 zł

Czas realizacji: 10-14 dni roboczych.

Cena od 1200 zł do 2500 zł

Czas realizacji: 10-14 dni roboczych.

Cena od 1200 zł do 3200 zł

Czas realizacji: 10-14 dni roboczych.

Cena od 2500 zł do 10000 zł

Czas realizacji: 18-30 dni roboczych.

Cena od 2000 zł do 4000 zł

Czas realizacji: 14-20 dni roboczych.

Cena od 2500 zł do 9000 zł

Czas realizacji: 18-30 dni roboczych.

Call Now Button